GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 10403385
nr 1040 3385
Lockurna
Kina, höjd: 49 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2016
kl 20:00:05
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr